VIVUS.LV ĀTRIE KREDĪTI – ĒRTS RISINĀJUMS

aizdevumsNav noslēpums, internetā saņemamo aizdevumu piedāvājums šobrīd ir ļoti liels, un meklējot labāko aizdevēju bieži vien ir viegli apjukt.

Viens no uzticamākiem un iecienītākajiem nebanku kredītdevējiem Latvijā ir Vivus.lv, kas saviem klientiem piedāvā drošus un izdevīgus kredītus.

Ātrie kredīti pie Vivus.lv ir pieejami plašam iedzīvotāju lokam. Būtiski atcerēties tikai dažus noteikumus – kredīta ņēmējam jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem, ar labu kredītvēsturi un pastāvīgiem ienākumiem. Ja atbilsti šiem nosacījumiem, tad vajadzības gadījumā aizņemties sev vajadzīgo naudas summu nebūs sarežģīti!

Būtiski, ka ātrais kredīts pie Vivus.lv pieejams līdz pat EUR 1500 apmērā! Tas nozīmē, ka Vivus.lv būs piemērots risinājums arī tad, kad nepieciešams aizdevums lielāku plānu realizēšanai! Kredīta atmaksas termiņš, savukārt, pieejams līdz pat diviem gadiem.

Kredīts pie Vivus.lv noformējams pavisam vienkārši – viss, kas nepieciešams – interneta pieslēgums, mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām.

Domājot par saviem klientiem, Vivus.lv sniedz dažādus izdevīgus piedāvājumus. Piemēram, pirmo kredītu sākt atmaksāt tikai pēc 90 dienām! Tāpat tiek rīkotas dažādas akcijas , kas aizņemšanos padara vēl izdevīgāku!

Būtiskas ir arī citas priekšrocības – piemēram, ja aizdevumu nav iespējams samaksāt līgumā noteiktajā termiņā, ir iespēja atmaksas termiņu pagarināt uz sev vēlamo laiku. Tā ir laba iespēja situācijā, kad radusies neparedzēta situācija.

Visbiežāk ātrie kredīti internetā tiek noformēti situācijās, kad nepieciešamā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Tomēr arvien populārāki kļūst arī tā saucamie patēriņailgtermiņa kredīti, kas būs noderīgi , ja vajadzīgā summa ir lielāka.

Būtiski, ka kredīti pie Vivus.lv saņemami ļoti ātri – tikai 10 minūtēs. Tādēļ tas būs lielisks risinājums, ja kredīts nepieciešams steidzami. Atliek vien reģistrēties aizdevēja mājas lapā, pieteikties aizdevumam un gaidīt to norādītajā bankas kontā jau pēc pavisam īsa brīža! Jāpiebilst, ka kredītam pieteikties iespējams jebkurā diennakts laikā, tomēr kredīta pieteikuma izskatīšana notiks kredītdevēja darba laika ietvaros.

Vivus.lv būs lielisks risinājums dažādās situācijās, tomēr vērts ņemt vērā, ka katrs aizdevums ir atbildība! Tādēļ pirms aizņemšanās nepieciešams rūpīgi izvērtēt kredīta vajadzību un iespēju to atmaksāt noteiktajā laikā un termiņā.