WEBAPMACIBA.LV – VIENKĀRŠS UN ĀRTS VEIDS KĀ APMĀCĪT DARBINIEKUS.

webapmaciba.lv 6Strādājot pārtikas aprites uzņēmumā noteikti ir jāzina sanitārais minimums, ko online kursu veidā piedāvā webapmaciba.lv, pieteikties var gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Lai nokārtotu higiēnas pamācības, nav nepieciešams tērēt daudz laika. Ja esi izlēmis šādā veidā iegūt apliecību, tad jāzina, ka Web apmācības sastāv no trim daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu. Ja eksāmenā pareizo atbilžu skaits pārsniedz 20%, eksāmens tiek uzskatīts par nokārtotu un ir iespējams, nekavējoties izdrukāt vai saglabāt apliecību. Savukārt, ja nepareizo atbilžu skaits pārsniedz atļauto, pārtikas higiēnas apmācību eksāmenu uzskata par nenokārtotu, un apliecību neizsniedz.Ja šodien esi uzsācis apmācību, taču dažādu iemeslu dēļ to nevari pabeigt, Tu vari to saglabāt savā lietotāja profilā. Apmācību turpināšanai pēc pārtraukšanas jāielogojas atkārtoti, izmantojot esošās paroles. Netiks zaudēta ne informācija, ne laiks.
Bez šaubām, ka šobrīd jau ir radies jautājums, kā es varu kļūt par webapmaciba.lv lietotāju. Lai veiktu reģistrāciju kā privātpersona, vispirms jāizvēlas“Reģistrējies par lietotāju” un tad jāizvēlas “Reģistrē privātpersonas kontu”. Kad tas izdarīts, jāatgriežas sākumlapā un jāizvēlas poga “Pasūti apmācību” un jāievada nepieciešamie dati. Svarīgi atcerēties, ka tad, ja apmācība nepieciešama krievu valodā, pasūtot apmācību jāizvēlas apmācību kursa nosaukums krievu valodā. Pēc tam, jāapmaksā pārtikas higiēnas apmācību maksa, ko ērti izdarīt izmantojot internetbankas saiti Swedbank, SEB vai Nordea internetbankās. Pēc apmaksas e – pastā tiks nosūtīts rēķins un apmācībām nepieciešamais lietotājvārds un parole. Pēc tam, atliek vien uzsākt apmācības sev piemērotākajā dienā un laikā. Sanitārā minimuma apmācību laikā tiks apskatītas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie ES un Latvijas Republikas normatīvie akti un pārtikas piesārņojums, higiēna, kā arī citas svarīgas tēmas. Tiem, kas pārtikas higiēnas apmācības būs apguvuši, sistēma automātiski ģenerēs apliecību ar vārdu. Apliecību var nekavējoties izdrukāt, saglabāt datorā vai nosūtīt uz vēlamu e-pasta adresi. Savukārt, ielogojoties kā uzņēmumam, no sava konta var sekot dalībnieku vārdiem, redzēt eksāmenu rezultātus un nepieciešamības gadījumā izdrukāt arī pārtikas higiēnas apmācības izgājušo apliecības.

Ja izvēloties webapmaciba.lv sniegtos kursus Tev, kā firmas pārstāvim rodas šaubas, ka uz web lapām balstītā higiēnas apmācība Tava uzņēmuma darbiniekiem nesniedz pietiekošas zināšanas, beidz šaubīties Webapmaciba.lv piedāvā naudas atgriešanas variantu. Viss, kas Tev jādara, jāpasūta apmācība un jāsamaksā par to sev ērtākajā veidā. Jāiziet apācības, bet, ja konstatēsiet, ka higiēnas apmācības nebija piemērotas, ne vēlāk kā 10 dienu laikā jānosūta vēstule uz info@webapmaciba.lv. Vēstulē jānorāda sekojoša informācija: firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā Vārdu un Uzvārdu, apmācību vides lietotāja vārdu, kas tiek dēvēts arī par “user”, un visbeidzot, skaidrojumu, kāpēc Tava uzņēmuma darbiniekiem nav piemērota uz web lapām balstītā pārtikas higiēnas apmācība. Nosūtot šādu vēstuli, webapmaciba.lv 30 dienu laikā atgriezīs naudu un Tavas firmas kontu. Gadījumā, ja web lapu apmācība neatbilda prasībām un iecerēm, webapmaciba.lv garantē, ka tiem uzņēmumiem, kas pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības, 30 dienu laikā iztērētā naudas summa tiks atgriesta.

Vēlies iegūt zināšanas par sanitāro minimumu? Vēlies iegūt apliecību, kas pierāda, ka esi zinošs darbinieks pārtikas aprites uzņēmumos? Izvēlies webapmaciba.lv un pārliecinies, ka tas ir ātrās un izdevīgs veids iegūt visu nepieciešamo! Ja Tev radušās neskaidrības par kursiem vai rēķinu apmaksu, izmanto iespēju un sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau ieguvuši nepieciešamās zināšanas, lai darbotos pārtikas aprites uzņēmumos!

Higiēnas prasības  – Webapmācība.lv